Zapos

Komplexní řešení bezpečnostních řídících a inteligentních elektroinstalací

 • Inteligentní elektroinstalace naučí Váš dům myslet

 • Komplexní řešení elektronických systémů

 • Úsporná energie s chytrým rozvaděčem

 • Chci ovládat svůj dům z tabletu, nebo chytrého telefonu

 • Důvěřujte nám, prověřujeme za Vás

Drobečková navigace

ZAPOS.cz > Novinky

Novinky


Detekce úniku plynu s ústřednou EPS FIRELITE

Hlásiče řady INE7 a ING7 využívají nejmodernější SMT technologie.

Vyráběná řada obsahuje kompletní řadu detekovaných plynů - nebezpečných, jedovatých, hořlavých a výbušných v průmyslovém prachotěsném provedení i v provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Metan, Etanol, Metanol, Etylen, Pentan, Aceton, páry benzínu, kysličník uhelnatý, Vodík, LPG, Propan, Amoniak, Acytelen, 

K dispozici jsou i varianty s releovými výstupy Alarm 1. stupeň, Alarm 2. stupeň, Porucha

Novější 1

Průmyslová detekce plynu Firelite Gas

Systém detekce plynu s certifikovanou konvenční ústřednou EPS FIRELITE

Vyráběná řada hlásičů plynu řady INE7 a ING7 detekuje plyny - nebezpečné, jedovaté, hořlavé, výbušné a prostředí s nebezpečím výbuchu.

(Metan, Etanol, Etylen, Pentan, Aceton, páry benzínu, Kysličník uhelnatý, Vodík, LPG, Propan Amoniak, Acetylen)

Hlásiče jsou v krytu s IP55 a k dispozici jsou i varianty s releovými výstupy Alarm 1. stupeň, Alarm 2. stupeň, porucha.

K ústředně lze připojit i kouřové nebo teplotní hlásiče EPS s individuální signalizací Alarm-plyn, Alarm požár.

Jednu ústřednu EPS využijete v objektu jak na požární adresovatelný systém, tak i k detekci plynu.

 Přeladění společné televizní antény pro příjem DVB-T2

Za nízké ceny a servisem Vám vyměníme stávající splečnou televizní anténu pro příjem DVB-T za prfesionální programovatelné zesilovače nové generace pro příjem DVB-T2

IKUSI ONE+ moderně programovatelny zesilovač 32 filtrů, kanálova konverze, vysoká selektivita, vysoké potlačené LTE pásmo.

Cena: dodávka a montáž 15.000,- bez DPH

 

One.jpg

 PHVMAC14 digitální dveřní kukátko s LCD a pohybovým senzorem, záznam na SD kartu

Nový model dveřního kukátka PHV MAC disponuje pohybovým senzorem. záznam obrazu návštěvníka na paměťovou MicroSD kartu, do záznamu je vložen datum a čas nahrávky 3" LCD displej pro jasnější a zřetelnější obraz zabudovaný pohybový senzor pro automatickou aktivaci záznamu na SD kartu zvýšení citlivosti snímače pro lepší zobrazení za slabého světla - (přepinač mezi denním a nočním viděním) Pohybový senzor spustí nahrávání při přiblížení návštěvníka ke dveřím do zorného pole senzoru na vzdálenost max. 5 m

Kdo klepe na Vaše dveře?
Patentované digitální dveřní kukátko Brinno se zakládá, podobně jako běžná optická kukátka, na kovové trubce s optickou čočkou, prostrčené skrze dveře malým otvorem o průměru 14mm. Zatímco ale na obyčejné kukátko musíte přitisknout oko, chcete-li vidět prostor za dveřmi, optický senzor digitálního kukátka umožní zřetelně zobrazit návštěvníka u dveří na LCD monitoru, umístěném na vnitřní straně dveří. Otvor kukátka na vnější straně dveří zůstane po celou dobu stejně temný a neprozradí, že návštěvníka někdo kukátkem pozoruje. Digitální kukátka jsou ideální pro starší a invalidní osoby a zejména pro děti, které mají problém s výškou obyčejného dveřního kukátka. Návštěvníka lze z odstupu pohodlně pozorovat na monitoru. Digitální kukátko zamezuje, aby někdo s optikou k tomu vyvinutou nahlížel dveřním kukátkem přímo do Vašeho pokoje.
Oproti kamerovým systémům mají digitální dveřní kukátka následující výhody:
a) nižší cena
b) velmi jednoduchá instalace, kterou každý snadno zvládne sám
c) nenápadnost (zvenku se nijak neliší od běžného dveřního kukátka)
d) nezcizitelnost (digitální část kukátka s optickým senzorem se nechází uvnitř bytu - nedá se ukrást ani závažně poškodit)
Dveřní kukátka Brinno mají dva režimy obrazu: normální a zoom (zvětšení centra náhledu při opětovném zmačknutí tlačítka). Z důvodu úspory baterií dojde po 10 sek. k automatickému vypnutí a funkce je obnovena na 10 sek. po každém dalším zmáčknutí tlačítka. Napájení obstarávají 4 AA baterie, které umožní asi 9000 náhledů - vybitá baterie je indikována blikajícím červeným LED indikátorem. Baterie jsou součástí balení. Digitální kukátko PHVMAC14 pro dveře o tlouštce 40-69 mm, průměr otvoru 14 mm. Kompenzace při slabém osvětlení objektu a zkreslení obrazu "fish eye".
Rozměry: 146 x 90 x 30mm Hmotnost: 200 g
brinno-mac-senzor.jpgBRINNO.jpgDocházkový systém SYSDO

ON -LINE SYSTÉM DOCHÁZKY

http://www.sysdo.cz/dochazkovy-system/prohlidka-systemuBiometrická čtečka F007EM-II

je určená pro jednoduché instalace s minimálními požadavky na počet uživatelů a kde je na několika místech požadavek na zjednodušení přístupu pomocí otisku prstu.
Čtečka není řízena softwarem, ale master kartami a dálkovým ovladačem. Programování je tak velmi jednoduché, pomocí dvou master karet lze přidávat a odstraňovat otisky prstů, ovladač pak zpřístupňuje i další pokročilé funkce jako například nastavení doby otevření dveří či otočení výstupu pro připojení reverzního zámku.
Velkou výhodou zařízení je Wiegand výstup, který umožňuje připojit čtečku F007EM-II k jakémukoli přístupovému či docházkovému systému, podporujícímu rozhraní Wiegand

Biometrická čtečka

 

 

Ke čtečce lze připojit:

 • Dveřní otvírač / zámek 
 • Řídící jednotku přístupového systému (protokol Wiegand-26bit)
 • Odchodové tlačítko
 • Dveřní kontakt
 • Dveřní sirénu

Vlastnosti:

 • Napájení 12VDC
 • Čtečka karet EMarine 125kHz
 • Paměť pro 2.000 karet a 1.000 otisků prstů
 • Vestavěný PIR detektor pro probuzení ze stand-by režimu
 • Doba otevření dveří 1 – 99 vteřin
 • Provozní teplota -20 až +60˚C
 • Rozměry 70 x 115 x 33mm


Systém pro správu klíčů - Mějte své klíče pod kontrolou

TRAKA 21
TRAKA 21klíčový kabinet pro správu vašich klíčů a klíčových svazků. Je určen pro malé a střední provozovny či vozové parky.
Všechny klíče jsou uloženy v kabinetu.


 TRAKA 21. Po zadání uživatelského kódu je kabinet odemčen a uživatel může odebrat klíče, ke kterým má oprávnění.

Ostatní klíče jsou zajištěny pomocí iFobu a chráněny proti zneužití. Správce může na integrovaném displeji  zjistit informace, kdo si klíče zapůjčil, popř. může pomocí exportu získat kompletní přehled o používání jednotlivých klíčů či svazků. 

Traka 21 umožňuje správu až 21 klíčů nebo klíčových svazků, které jsou uloženy v bezpečné PLUG & PLAY jednotce.

 • Autonomní PLUG & PLAY řešení s moderní RFID s technologií iFobů
 • LCD s dotykovým ovládáním
 • Přístup prostřednictvím uživatelského PIN kódu k alokovaným klíčům nebo klíčovým svazkům
 • Klíče jsou připevněny k iFobu prostřednictvím bezpečnostního kroužku
 • Snadná konfigurace na displeji s dotykovým ovládáním bez použití PC
 • Skryté montážní otvory pro bezpečnou montáž na zeď
 • Napájení 230V s možností záložní baterie


Bezdrátový zabezpečovací systém RICOCHET

RICOCHETWiFi IP kamera skrytá v digitálních hodinách

Potřebujete vědět, co se děje ve vaší kanceláři, bytu, obchodě, když nejste přítomniWiFi IP kamera?
Připojíte jednoduše IP kameru skrytou v digitálních hodinách na WIFI zařízení a můžete vše vzdáleně sledovat, poslouchat na vašem mobilním telefonu nebo iPadu, iPhone. Poku do přístroje vložíte micro SDkartu 2-32GB, vše budete mít zaznamenáno pomocí detektoru pohybu (do 6m)
Stručné informace:
WiFi Cloud Full HD IP kamera se záznamem na SD kartu v digitálních stolních hodinách. Kamera zpracovává obraz ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p s rychlostí až 30FPS, komprese H.264, přenos a záznam zvuku, širokoúhlý objektiv 90º, vestavěný záložní akumulátor o kapacitě 2600mA, jednoduchá instalace pomocí QR kódu, podpora rychlých PUSH zpráv, pohybový detektor, podpora WiFi P2P, mobilní aplikace Android/iOS a WEB  prohlížeč  IE7, Chrome, Firefox a další.

Cena: 1990,- bez DPHGPS komunikační jednotka pro sledování

GL200 je výkonný vodě odolný GPS tracker malých rozměrů a hmotnosti, určený pro sledování osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase. Vysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (čas do zjištění první pozice) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na server, nebo jiné zařízení. Po stisknutí zabudovaného SOS tlačítka se ihned odesílá SMS s odkazem na GPS pozici (GoogleMaps) na přednastavené telefonní číslo. Při prozvonění SIM karty uvnitř trackeru GL200 ihned pokladá přichozí hovor a zasílá SMS s GPS pozicí na číslo, ze kterého byla jednotka prozvněna (lze ošetřit v nastavení tel. čísel). Komunikace je zprostředkována přes GPRS / GSM, nebo pomocí SMS. Tracker je také vzdáleně konfigurovatelný pomocí naší AutoGPS aplikace (GPRS přenos), nebo pomocí SMS příkazů. 

Tento tracker lze využít spolu s EMM sondou, vyvinutou naší firmou za účelem měření okolní teploty, vlhkosti, tlaku vzduchu, intenzity světla, nárazů a 3D orientace.

V případě ztráty GSM signálu, kdy jednotka není schopna odesílat data na server (např. překročení hranic bez roamingové SIM karty), dokáže pojmout 3000 záznamů (cca 500km) do vnitřní paměti. V případě, že dojde k přeplnění paměti, jsou starší data nahrazována novějšími, dokud jednotka není schopna data na server přenést.

Vlastnosti: 

 • Snadné zjištění pozice
 • Vodě odolný
 • Možnost externí baterie: 3,5 – 4,5 V DC
 • Vestavěný GPS chipset MTK s vysokou citlivostí
 • Rychlý TTFF s vysokou přesností.
 • Nízká spotřeba, dlouhá životnost baterie
 • Quad band GSM/GPRS frekvence

Další možnosti využití: 

 • sledovaní obchodních zástupců v terénu
 • účtování služebních jízd u aut v osobním vlastnictví zaměstnanců
 • sledování revizorů u dopravního podniku
 • sledování servisních techniků
 • nasazení GPS jednotky s napajením pod 6V /motorky, sekacky atd.
 • měření okolních hodnot pomocí EMM sondy (teplota, tlak, světlo, vlhkost, G-force).

 Desková full HD kamera DINOX

DDC-2220Desková full HD kamera  DDC-2220 je vhodná pro vnitřní instalace v rodinných domech, kancelářích, obchodů a škol.Rozlišení je 3.15 megapixel, Full HD 1080p. Díky IR LED přisvícení lze provádět i nošní sledování. Širokoůhlý objektiv 2.8 mm s úhlem záběru 98°. Pro obkustrannou komunikaci je vybavená mikrofonem a reproduktorem. Podporuje záznam na SD kartu (vybavená vlastním slotem) rekordér nebo SW v PC. Snadná instalace a záznamový software zdarma.
Pro přenos dat je potřeba datový kabel (UTP), který zároveň umožňuje napájení kamery pomocí POE injektoru. Při více kamerách se použije swihch (přepínač) z něhož putují data do PC, kde jsou ukládány na pevný disk (HDD). Pro sledování a záznam dat z kamer slouží speciální SW, který je dodán zdarma.Novější 1

Spolupráce

 

Dacia Logan na AUTOPES.cz

 

booking-com.gif

Stavební firmy

 


ROBAU

Naši partneři

 

loga.png

TOPlist

Google Analytics

 

Návštěvnost stránek

115640

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.