Zapos

Komplexní řešení bezpečnostních řídících a inteligentních elektroinstalací

 • Inteligentní elektroinstalace naučí Váš dům myslet

 • Komplexní řešení elektronických systémů

 • Úsporná energie s chytrým rozvaděčem

 • Chci ovládat svůj dům z tabletu, nebo chytrého telefonu

 • Důvěřujte nám, prověřujeme za Vás

Drobečková navigace

ZAPOS.cz > Novinky

Novinky


Novější 1

Přeladění společné televizní antény pro příjem DVB-T2

Za nízké ceny a servisem Vám vyměníme stávající splečnou televizní anténu pro příjem DVB-T za prfesionální programovatelné zesilovače nové generace pro příjem DVB-T2

IKUSI ONE+ moderně programovatelny zesilovač 32 filtrů, kanálova konverze, vysoká selektivita, vysoké potlačené LTE pásmo.

Cena: dodávka a montáž 15.000,- bez DPH

 

One.jpg

 PHVMAC14 digitální dveřní kukátko s LCD a pohybovým senzorem, záznam na SD kartu

Nový model dveřního kukátka PHV MAC disponuje pohybovým senzorem. záznam obrazu návštěvníka na paměťovou MicroSD kartu, do záznamu je vložen datum a čas nahrávky 3" LCD displej pro jasnější a zřetelnější obraz zabudovaný pohybový senzor pro automatickou aktivaci záznamu na SD kartu zvýšení citlivosti snímače pro lepší zobrazení za slabého světla - (přepinač mezi denním a nočním viděním) Pohybový senzor spustí nahrávání při přiblížení návštěvníka ke dveřím do zorného pole senzoru na vzdálenost max. 5 m

Kdo klepe na Vaše dveře?
Patentované digitální dveřní kukátko Brinno se zakládá, podobně jako běžná optická kukátka, na kovové trubce s optickou čočkou, prostrčené skrze dveře malým otvorem o průměru 14mm. Zatímco ale na obyčejné kukátko musíte přitisknout oko, chcete-li vidět prostor za dveřmi, optický senzor digitálního kukátka umožní zřetelně zobrazit návštěvníka u dveří na LCD monitoru, umístěném na vnitřní straně dveří. Otvor kukátka na vnější straně dveří zůstane po celou dobu stejně temný a neprozradí, že návštěvníka někdo kukátkem pozoruje. Digitální kukátka jsou ideální pro starší a invalidní osoby a zejména pro děti, které mají problém s výškou obyčejného dveřního kukátka. Návštěvníka lze z odstupu pohodlně pozorovat na monitoru. Digitální kukátko zamezuje, aby někdo s optikou k tomu vyvinutou nahlížel dveřním kukátkem přímo do Vašeho pokoje.
Oproti kamerovým systémům mají digitální dveřní kukátka následující výhody:
a) nižší cena
b) velmi jednoduchá instalace, kterou každý snadno zvládne sám
c) nenápadnost (zvenku se nijak neliší od běžného dveřního kukátka)
d) nezcizitelnost (digitální část kukátka s optickým senzorem se nechází uvnitř bytu - nedá se ukrást ani závažně poškodit)
Dveřní kukátka Brinno mají dva režimy obrazu: normální a zoom (zvětšení centra náhledu při opětovném zmačknutí tlačítka). Z důvodu úspory baterií dojde po 10 sek. k automatickému vypnutí a funkce je obnovena na 10 sek. po každém dalším zmáčknutí tlačítka. Napájení obstarávají 4 AA baterie, které umožní asi 9000 náhledů - vybitá baterie je indikována blikajícím červeným LED indikátorem. Baterie jsou součástí balení. Digitální kukátko PHVMAC14 pro dveře o tlouštce 40-69 mm, průměr otvoru 14 mm. Kompenzace při slabém osvětlení objektu a zkreslení obrazu "fish eye".
Rozměry: 146 x 90 x 30mm Hmotnost: 200 g
brinno-mac-senzor.jpgBRINNO.jpgDocházkový systém SYSDO

ON -LINE SYSTÉM DOCHÁZKY

http://www.sysdo.cz/dochazkovy-system/prohlidka-systemuBiometrická čtečka F007EM-II

je určená pro jednoduché instalace s minimálními požadavky na počet uživatelů a kde je na několika místech požadavek na zjednodušení přístupu pomocí otisku prstu.
Čtečka není řízena softwarem, ale master kartami a dálkovým ovladačem. Programování je tak velmi jednoduché, pomocí dvou master karet lze přidávat a odstraňovat otisky prstů, ovladač pak zpřístupňuje i další pokročilé funkce jako například nastavení doby otevření dveří či otočení výstupu pro připojení reverzního zámku.
Velkou výhodou zařízení je Wiegand výstup, který umožňuje připojit čtečku F007EM-II k jakémukoli přístupovému či docházkovému systému, podporujícímu rozhraní Wiegand

Biometrická čtečka

 

 

Ke čtečce lze připojit:

 • Dveřní otvírač / zámek 
 • Řídící jednotku přístupového systému (protokol Wiegand-26bit)
 • Odchodové tlačítko
 • Dveřní kontakt
 • Dveřní sirénu

Vlastnosti:

 • Napájení 12VDC
 • Čtečka karet EMarine 125kHz
 • Paměť pro 2.000 karet a 1.000 otisků prstů
 • Vestavěný PIR detektor pro probuzení ze stand-by režimu
 • Doba otevření dveří 1 – 99 vteřin
 • Provozní teplota -20 až +60˚C
 • Rozměry 70 x 115 x 33mm


Systém pro správu klíčů - Mějte své klíče pod kontrolou

TRAKA 21
TRAKA 21klíčový kabinet pro správu vašich klíčů a klíčových svazků. Je určen pro malé a střední provozovny či vozové parky.
Všechny klíče jsou uloženy v kabinetu.


 TRAKA 21. Po zadání uživatelského kódu je kabinet odemčen a uživatel může odebrat klíče, ke kterým má oprávnění.

Ostatní klíče jsou zajištěny pomocí iFobu a chráněny proti zneužití. Správce může na integrovaném displeji  zjistit informace, kdo si klíče zapůjčil, popř. může pomocí exportu získat kompletní přehled o používání jednotlivých klíčů či svazků. 

Traka 21 umožňuje správu až 21 klíčů nebo klíčových svazků, které jsou uloženy v bezpečné PLUG & PLAY jednotce.

 • Autonomní PLUG & PLAY řešení s moderní RFID s technologií iFobů
 • LCD s dotykovým ovládáním
 • Přístup prostřednictvím uživatelského PIN kódu k alokovaným klíčům nebo klíčovým svazkům
 • Klíče jsou připevněny k iFobu prostřednictvím bezpečnostního kroužku
 • Snadná konfigurace na displeji s dotykovým ovládáním bez použití PC
 • Skryté montážní otvory pro bezpečnou montáž na zeď
 • Napájení 230V s možností záložní baterie


Bezdrátový zabezpečovací systém RICOCHET

RICOCHETWiFi IP kamera skrytá v digitálních hodinách

Potřebujete vědět, co se děje ve vaší kanceláři, bytu, obchodě, když nejste přítomniWiFi IP kamera?
Připojíte jednoduše IP kameru skrytou v digitálních hodinách na WIFI zařízení a můžete vše vzdáleně sledovat, poslouchat na vašem mobilním telefonu nebo iPadu, iPhone. Poku do přístroje vložíte micro SDkartu 2-32GB, vše budete mít zaznamenáno pomocí detektoru pohybu (do 6m)
Stručné informace:
WiFi Cloud Full HD IP kamera se záznamem na SD kartu v digitálních stolních hodinách. Kamera zpracovává obraz ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p s rychlostí až 30FPS, komprese H.264, přenos a záznam zvuku, širokoúhlý objektiv 90º, vestavěný záložní akumulátor o kapacitě 2600mA, jednoduchá instalace pomocí QR kódu, podpora rychlých PUSH zpráv, pohybový detektor, podpora WiFi P2P, mobilní aplikace Android/iOS a WEB  prohlížeč  IE7, Chrome, Firefox a další.

Cena: 1990,- bez DPHGPS komunikační jednotka pro sledování

GL200 je výkonný vodě odolný GPS tracker malých rozměrů a hmotnosti, určený pro sledování osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase. Vysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (čas do zjištění první pozice) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na server, nebo jiné zařízení. Po stisknutí zabudovaného SOS tlačítka se ihned odesílá SMS s odkazem na GPS pozici (GoogleMaps) na přednastavené telefonní číslo. Při prozvonění SIM karty uvnitř trackeru GL200 ihned pokladá přichozí hovor a zasílá SMS s GPS pozicí na číslo, ze kterého byla jednotka prozvněna (lze ošetřit v nastavení tel. čísel). Komunikace je zprostředkována přes GPRS / GSM, nebo pomocí SMS. Tracker je také vzdáleně konfigurovatelný pomocí naší AutoGPS aplikace (GPRS přenos), nebo pomocí SMS příkazů. 

Tento tracker lze využít spolu s EMM sondou, vyvinutou naší firmou za účelem měření okolní teploty, vlhkosti, tlaku vzduchu, intenzity světla, nárazů a 3D orientace.

V případě ztráty GSM signálu, kdy jednotka není schopna odesílat data na server (např. překročení hranic bez roamingové SIM karty), dokáže pojmout 3000 záznamů (cca 500km) do vnitřní paměti. V případě, že dojde k přeplnění paměti, jsou starší data nahrazována novějšími, dokud jednotka není schopna data na server přenést.

Vlastnosti: 

 • Snadné zjištění pozice
 • Vodě odolný
 • Možnost externí baterie: 3,5 – 4,5 V DC
 • Vestavěný GPS chipset MTK s vysokou citlivostí
 • Rychlý TTFF s vysokou přesností.
 • Nízká spotřeba, dlouhá životnost baterie
 • Quad band GSM/GPRS frekvence

Další možnosti využití: 

 • sledovaní obchodních zástupců v terénu
 • účtování služebních jízd u aut v osobním vlastnictví zaměstnanců
 • sledování revizorů u dopravního podniku
 • sledování servisních techniků
 • nasazení GPS jednotky s napajením pod 6V /motorky, sekacky atd.
 • měření okolních hodnot pomocí EMM sondy (teplota, tlak, světlo, vlhkost, G-force).

 Desková full HD kamera DINOX

DDC-2220Desková full HD kamera  DDC-2220 je vhodná pro vnitřní instalace v rodinných domech, kancelářích, obchodů a škol.Rozlišení je 3.15 megapixel, Full HD 1080p. Díky IR LED přisvícení lze provádět i nošní sledování. Širokoůhlý objektiv 2.8 mm s úhlem záběru 98°. Pro obkustrannou komunikaci je vybavená mikrofonem a reproduktorem. Podporuje záznam na SD kartu (vybavená vlastním slotem) rekordér nebo SW v PC. Snadná instalace a záznamový software zdarma.
Pro přenos dat je potřeba datový kabel (UTP), který zároveň umožňuje napájení kamery pomocí POE injektoru. Při více kamerách se použije swihch (přepínač) z něhož putují data do PC, kde jsou ukládány na pevný disk (HDD). Pro sledování a záznam dat z kamer slouží speciální SW, který je dodán zdarma.Domovní multimediální rozvaděče

  Představuje univerzální skříň pro ukončení strukturované kabeláže a slaboproudých rozvodů, včetně aktivních prvků.
Montážní deska, sekce pro umístění napájení, integrovaný patchpanel pro keystone moduly.
Bezdrátové aktivní prvky nejsou díky konstrukčnímu provedení dveří nijak rušeny.
Rozvaděč je možné instalovat jako zapuštěný pomocí dodatečného rámu.                                                                                    

 Rozměry: 110 x 166 x 500   cena: 1.971,- bez DPH
               110 x 333 x 500   cena: 2.178,- bez DPH
               110 x 500 x 500   cena: 2.492,- bez DPH

Domovní MM rozvaděčRozvaděč MM Rozvaděč MMNovější 1

Spolupráce

 

Dacia Logan na AUTOPES.cz

 

booking-com.gif

Stavební firmy

 


ROBAU

Naši partneři

 

loga.png

TOPlist

Google Analytics

 

Návštěvnost stránek

060301

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.