Zapos

Komplexní řešení bezpečnostních řídících a inteligentních elektroinstalací

  • Inteligentní elektroinstalace naučí Váš dům myslet

  • Komplexní řešení elektronických systémů

  • Úsporná energie s chytrým rozvaděčem

  • Chci ovládat svůj dům z tabletu, nebo chytrého telefonu

  • Důvěřujte nám, prověřujeme za Vás

Drobečková navigace

ZAPOS.cz > Služby > Elektrorevize EPS a EZS > Revize elektrických rozvodů

Revize elektrických rozvodů

Nepodceňujte pravidelné revize, vystavujete svou domácnost, majetek a zdraví nebezpečí. Případná nehoda se navíc nemusí týkat pouze vás, ale může ohrozit i další osoby.

 Pro všechna elektrická zařízení, která mohou ohrozit lidské zdraví, majetek nebo okolní prostředí, platí norma ČSN 33 1500 a ĆSN 33 2000-6 o provádění revizí. Tyto normy stanovují požadavky pro výchozí a pravidelné revize instalací. Neřeší však revize systémů ochrany před bleskem, které se posuzují podle souboru ČSN EN 62 305. Hlavním cílem opatření je zajištění bezpečnosti, proto se pravidelné revize nemohou vyhnout ani oblasti elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů, které stanovuje ČSN 33 1610 ed.2. 

Funkčnost a bezpečnost elektrických zařízení musí být pravidelně kontrolována formou tzv. pravidelných revizí elektrických zařízení. V bytových objektech se provádějí revize elektroinstalace, elektrických zařízení v intervalu 5-ti let, v kratších lhůtách se provádějí kontroly elektro, elektrických zařízení v prostorách, kde výrazněji působí vnější vlivy (prádelny, sauny, bazény atp.). Záleží na konkrétním typu prostoru.

 

 
     
     

Revizní technik zjistí, zda je elektroinstalace v pořádku a bez závad, ochrání nás před případným úrazem elektrickým proudem, sníží riziko nebezpečí požárů. Pokud není revize provedena, pojišťovna nevyplatí v případě požáru a úrazu elektrickým proudem pojistnou částku, případně zkrátí pojistné plnění. 

Spolupráce

 

Dacia Logan na AUTOPES.cz

 

booking-com.gif

Stavební firmy

 


ROBAU

Naši partneři

 

loga.png

TOPlist

Google Analytics

 

Návštěvnost stránek

116746

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.