Zapos

Komplexní řešení bezpečnostních řídících a inteligentních elektroinstalací

  • Inteligentní elektroinstalace naučí Váš dům myslet

  • Komplexní řešení elektronických systémů

  • Úsporná energie s chytrým rozvaděčem

  • Chci ovládat svůj dům z tabletu, nebo chytrého telefonu

  • Důvěřujte nám, prověřujeme za Vás

Drobečková navigace

ZAPOS.cz > Služby > Stavební práce

Stavební práce

Dalo by se spíše říci, proč zvolit stavební firmu s více zaměřením. Je to proto, že takováto firma Vám zaručí celkovou rekonstrukci i výstavbu.
Provádíme stavební práce, rekonstrukce bytů a interiérů, sádrokartony, malování, opravy podlah.

Pokud vyvstane v domácnosti problém s opravou zdiva nebo začnou po letech opadávat dlaždičky ze stěn, často se zbytečně děsíme a začneme počítat, na kolik tyto opravy vyjdou. Pokud ale začneme problém řešit včas a nenecháme stěnu padnout, obvykle se tyto drobnosti obejdou bez odborného zásahu velké stavební firmy. Na drobné zednické práce je výhodnější si pozvat řemeslníka. Nejenže umí opravit obklady či dlažby, ale provede třeba odbornou montáž či opravu sádrokartonu, nahodí a vyštukuje stěny, provede obezdívku, opraví fasádu, podívá se, proč pořád vypadává jistič apod. Pokud tedy potřebujete vystavět příčku, vybetonovat podlahu nebo obložit koupelnu, raději jako laici ani nezačínejte a obraťte se na řemeslníka, vyjde vás mnohem levněji. Pracuje rychle, kvalitně a výsledky jeho práce není třeba opravovat. Pro poctivého řemeslníka je vždy prvořadá kvalita, potěšující je osobní přístup k zákazníkovi.

Rekonstrukce bytu
Bydlíme-li na jednom místě mnoho let, dojdeme po jisté době k závěru, že již naše současné bydlení nevyhovuje našim požadavkům, nebo se nám narodí další dítě a proto se rozhodneme přistoupit k rekonstrukci.
Rekonstrukce bytu je velmi nákladnou záležitostí a tak není divu, že ji provádíme pouze za pomoci specializovaných firem. Stejně tak, jako při ostatních rekonstrukcích, potřebujeme také u rekonstrukce bytu projekt. V projektu je za pomoci projektanta zaneseno vše, co ke svému životu potřebujeme a co si přejeme. Pravdou je, že při zhotovování projektu musíme s projektantem spolupracovat, aby pochopil, jakým způsobem žijeme a co od rekonstrukce očekáváme. Jakmile máme projekt hotov, je na řadě výběr vhodné stavební firmy, které bychom danou rekonstrukci svěřili. Při každé rekonstrukci musíme žádat stavební povolení, které nám vystaví příslušný stavební úřad. Jakmile máme všechny povolení vystavena, nic nám nebrání přistoupit k rekonstrukci jako takové. Necháme-li rekonstrukci bytu na odborné firmě, která nám ji zhotoví tzv. na klíč, nemusíme se téměř o nic starat, avšak musíme mít sepsánu smlouvu. Stavební firma, provádějící rekonstrukce na klíč provádí vše a na nás je pouze výběr barevných odstínů a zařizovacích předmětů.

Sádrokarton - nízká hmotnost, rychlost výstavby. Práce se sádrokartonem je rychlá, čistá a také levná.
Výhodou sádrokartonu je fakt, že jej lze použít jak v novostavbě, tak v rekonstrukci již starších domů. Nejčastějším využitím sádrokartonu je konstrukce příček, které slouží ke členění interiérů, k výstavbě předsazených stěn, podhledů, k rekonstrukci podkroví, atd.

Rekonstrukce bytových jader
Už chcete opravdu skoncovat s umakartovým jádrem ve Vašem bytě? Rozhodně se není čemu divit. Umakartová jádra jsou ostudou bytů v panelových domech, kde vymezují místnost koupelny a toalety a také je od sebe oddělují.
A právě proto se již mnoho lidí toho bytového jádra zbavilo. Ti, kteří se k tomuto kroku ještě nedostali tak činí dnes. A není to pouze umakart, který nás nutí k rekonstrukci bytového jádra. Také v případě, že přistupujeme k celkové rekonstrukci bytu, je čas změnit například celou dispozici místa a proto je rekonstrukce bytového jádra nevyhnutelná. Rekonstrukce bytového jádra je velmi důležitá a složitá záležitost a proto je potřeba přenechat ji na odborné firmě. Základem každé rekonstrukce je odborný projekt, který nám vyhotoví projektant a na jehož základě celá rekonstrukce probíhá. Je také nutno myslet na to, že jestliže dochází ke stavbě, je potřeba žádat o stavební povolení. Pokud si však necháváme provádět rekonstrukci bytového jádra tzv. na klíč, řeší stavební povolení firma, kterou tímto pověříme.
Je mnoho domácích kutilů, kteří se do rekonstrukce bytu nebo domu pouští svépomocí. Ovšem výsledek není vždy jistý. Při rekonstrukci bytu nebo domu je nutné mít znalosti z mnoha různých oborů, kam spadají např. zednické práce, obkladačské, malířské, instalatérské, jakož i plynařské či topenářské práce. Každý si musí sám zvážit, zda je natolik dobrý kutil, že všechny tyto práce bez problému zvládne. Jinak totiž riskuje, že se mu celá rekonstrukce výrazně prodraží.

Malířské práce
Byt si můžete nechat vymalovat v barvě podle přání, případně si můžete nechat vhodný odstín barvy poradit. Vymalování ale nemusí být vždy bezproblémové, záleží na tom, v jakém stavu se stěny nacházejí. Pokud nemáte sami dostatek znalostí, můžete se dočkat nepříjemností v podobě nevzhledných šmouh. Ty jsou způsobeny nepřipraveným podkladem. Problém vzniká v tom, že na některých místech stěny se barva mohla vsáknout více, jinde méně. Často se zapomíná, že před malováním je vhodné provést nejprve penetrační nátěr, teprve pak bude výsledek naprosto perfektní.

 

   
         

 
     

Spolupráce

 

Dacia Logan na AUTOPES.cz

 

booking-com.gif

Stavební firmy

 


ROBAU

Naši partneři

 

loga.png

TOPlist

Google Analytics

 

Návštěvnost stránek

115642

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.